PSD

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Oddział Lubelski Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy został założony przez grupę właścicieli firm budowlano – dekarskich w 2001 roku w Lublinie.

Powstał i działa w celu wspierania swoich członków w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej oraz w celu zapewnienia im możliwości integracji i rekreacji w ramach środowiska zawodowego. Działania mają przyczyniać się szerzeniu fachowej wiedzy dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej poprzez kursy i szkolenia zawodowe oraz praktyki zawodowe dla Młodych Dekarzy w najlepiej prosperujących firmach dekarskich.

Co roku bierzemy udział w Targach Budowlanych LUBDOM, gdzie prezentujemy pokazy dekarskie, podczas których odwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami w branży dekarskiej oraz nietypowymi rozwiązaniami.

Obecnie oddział liczy 40 Członków, są to właściciele firm dekarskich i ogólnobudowlanych z Lublina, Radzynia Podlaskiego, Kraśnika i okolic.

  • Wykonujemy opinie techniczne
  • Udzielamy konsultacji dekarskich
  • Rozwiązujemy problemy dekarskie
  • Podnosimy kwalifikacje zawodowe dekarzy
  • Integrujemy środowisko Dekarzy i Producentów

ZAPRASZAMY osoby prowadzące firmy dekarskie lub ogólnobudowlane świadczące usługi w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych, DEKARZU, PRZYSTĄP DO PSD !

ZAPRASZAMY producentów oraz firmy handlujące materiałami, akcesoriami dachowymi, narzędziami do współpracy w roli Członków Wspierających, posiadamy szeroką ofertę, a RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !